Strona wycieczkidostanow.pl (wycieczki do stanów) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Wizy do USA od 50 PLN

Wizy do USA od 50 PLN , szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie:
 
UWAGA: READY 4 TRAVEL LLC jest podmiotem prawa amerykańskiego zarejestrowanym w stanie Delaware co umożliwia agendom rządu USA szybkie weryfikowanie naszej wiarygodności. Dokumenty wystawiane przez nasz serwis wizowy są traktowane jako dokument przygotowane przez amerykańskiego Tour Operatora i nie wymagają dodatkowego potwierdzenia wycieczki, wykupu biletów lub voucherów.

Jako amerykański Tour Operator READY 4 TRAVEL prowadzi od czterech lat stałą profesjonalną  obsługę przygotowania wiz turystycznych i biznesowych do USA. Formularz wizowy można otrzymać i zlecić do wypełnienia bezpośrednio w biurze READY 4 TRAVEL w Warszawie na ulicy Fieldorfa 41 lub Nowogrodzkiej 31 lub mailem po wcześniejszym przesłaniu zapytania I wypełnionego formularza informacyjnego. Procedura wizowa wymaga również przygotowania pliku ze zdjęciem do wizy w wymiarach 50 x 50 w formacie jpg. Osoby zainteresowane przejściem procedury wizowej prosimy o kontakt mailowy ops@ready4travel.pl prosimy również o kontakt telefoniczny pod numerami naszego biura w Warszawie (22) 671 12 34 lub (22) 671 80 13 w godzinach 9:00 21:00 pon. - pt.
Cena procedury wizowej rozpoczyna się od 50 zł od osoby. Jest to opłata za przygotowanie dokumentów i przeprowadzenie procedury przygotowawczej.
Cena wizy USA jest płatna na konto Ambasady USA oddzielnie i wynosi od 400 do 5500 zł wraz z umówieniem terminu wizyty (infolinia płatna).
Zapraszamy do korzystania z serwisu wizowego READY 4 TRAVEL.

 


NEW YORK od 295 USD

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego programu zwiedzania NYC od 295 USD za 5 dni /  4 noce. W cenie gwarantujemy transfery z lotniska do hotelu i na lotnisko, obsługę polskojęzycznego przewodnika w pakietach 2 x 3 godziny, pomoc w zakupie biletów na atrakcje takie jak EMPIRE STATE BULDING czy na spektal na Brodwayu, więcej informacji:
ops@ready4travel.pl
kom. 533 996 332

HAWAJE 14 dni - 900 USD

Całkowicie relaksujący wyjazd na największe z wysp atolu Hawaje, Oahu, Maui, Big Island, wulkany, piaszczyste plaże takie jak Waikiki i magiczne zatoki, spotkanie z kulturą Polinezji i gościnnością hawajczyków, okazja do zatańczeniaHula-hula, zjedzenia ryby Mahi-mahi, zagrania na Ukulele i zobaczenia muzeum Pearl Harbor.  Cena od 900 USD Więcej informacji:
ops@ready4travel.pl
kom. 533 996 332 

ŚLUB W STANACH

MOTOCYKLEM PO USA od 1100 USD

 

KANADA - od 700 USD

 

REJS STATKIEM od 2000 USD

WYCIECZKI DO USA

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Kraj fascynujący różnorodnością, od Nowego Yorku po Los Angeles, od wodospadu Niagara aż po Miami. Niesamowite krajobrazy, góry, parki narodowe i miasta od filmowego LA aż po stolicę Świata New York. 
Zadzwoń:
Radek Lewandowski  - managing director
kom: +48 533 996 332
lub napisz:
biuro@ready4travel.pl

WYCIECZKI DO KANADY

Kanada zajmuje większą część północnej Ameryki Północnej, sąsiadując ze Stanami Zjednoczonymi na południu i na północnym zachodzie (Alaska). Od zachodu oblewa ją Ocean Spokojny, od wschodu Ocean Atlantycki, a od północy Ocean Arktyczny[8]. Biorąc pod uwagę całe terytorium Kanady (9 984 670 km²[1]), jest ona drugim co do wielkości państwem świata (po Rosji) i największym na kontynencie (41% powierzchni). Wliczając jedynie tereny lądowe (9 093 507 km²) kraj zajmuje czwarte miejsce (wyprzedzają ją Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone. Incentive, objazd czy wycieczka turystyczna do Kanady?

READY 4 TRAVEL LLC, Radek Lewandowski - managing director
kom: +48 533 996 332  biuro@ready4travel.pl