Strona wycieczkidostanow.pl (wycieczki do stanów) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Zachodnie Wybrzeże od $949

 WSCHODNIE WYBRZEŻE od $945 program obejmuje poniższe atrakcje (do wyboru):
LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, SAN DIEGO i inne miasta, parki, atrakcje: wizyta w najsłynniejszych kasynach, sentymentalna podróż po świecie neonów, fontanny przed kasynem Bellagio, wybuch wulkanu, kanały i gondole kasyna Venetian. GRAND CANYON: wizyta na punktach widokowych, prawdiwe rancho w rezerwacjie Indian Hulapai, ZAPORA HOOVERA i most nad zaporą. LOS ANGELES: Universal Studios cały dzień z filmem, Aleja Gwiazd, Oscarowe miejsca i atrakcje, Walt Disney Concert Hall, stare miasto i misja, Rodeo Drive, widok na LA z Gryfith Observatory, Beverly Hills, widok na słynny znak Hoolywood. SANTA MONICA: spacer po molo i kąpiele w Pacyfiku, VENICE i MALIBU: nadmorskie klimaty i rezydencje. SANTA BARBARA czyli Kalifornijsa riwiera, SOLVANG czyli "mała Dania", YOSEMITE piękno monumentalnej przyrody i GIANT SEQUIA park wielkich drzew, MONTEREY: literatura i sardynki, 17 MILES DR najpiękniejsze klify nad Pacyfikiem na drodze numer 1 BIG SURE i CARAMEL, piękne miejscowości w piniowych lasach nad klifem. SAN FRANCISCO: rejs do Alcatraz, most Golden Gate, Lombard Street najbardziej pokręcona ulica Świata, widok z Tween Peaks, SAUSALITO i artyści, NAPA VALLEY z winami i SILICON VALLEY z komputerami, SAN DIEGO z orkami, SEATLE z kawą i rybami, a nawet przejazd do VANCOUVER i rejs na WYSPĘ VICTORII.


NEW YORK od 295 USD

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego programu zwiedzania NYC od 295 USD za 5 dni /  4 noce. W cenie gwarantujemy transfery z lotniska do hotelu i na lotnisko, obsługę polskojęzycznego przewodnika w pakietach 2 x 3 godziny, pomoc w zakupie biletów na atrakcje takie jak EMPIRE STATE BULDING czy na spektal na Brodwayu, więcej informacji:
ops@ready4travel.pl
kom. 533 996 332

HAWAJE 14 dni - 900 USD

Całkowicie relaksujący wyjazd na największe z wysp atolu Hawaje, Oahu, Maui, Big Island, wulkany, piaszczyste plaże takie jak Waikiki i magiczne zatoki, spotkanie z kulturą Polinezji i gościnnością hawajczyków, okazja do zatańczeniaHula-hula, zjedzenia ryby Mahi-mahi, zagrania na Ukulele i zobaczenia muzeum Pearl Harbor.  Cena od 900 USD Więcej informacji:
ops@ready4travel.pl
kom. 533 996 332 

ŚLUB W STANACH

MOTOCYKLEM PO USA od 1100 USD

 

KANADA - od 700 USD

 

REJS STATKIEM od 2000 USD

WYCIECZKI DO USA

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Kraj fascynujący różnorodnością, od Nowego Yorku po Los Angeles, od wodospadu Niagara aż po Miami. Niesamowite krajobrazy, góry, parki narodowe i miasta od filmowego LA aż po stolicę Świata New York. 
Zadzwoń:
Radek Lewandowski  - managing director
kom: +48 533 996 332
lub napisz:
biuro@ready4travel.pl

WYCIECZKI DO KANADY

Kanada zajmuje większą część północnej Ameryki Północnej, sąsiadując ze Stanami Zjednoczonymi na południu i na północnym zachodzie (Alaska). Od zachodu oblewa ją Ocean Spokojny, od wschodu Ocean Atlantycki, a od północy Ocean Arktyczny[8]. Biorąc pod uwagę całe terytorium Kanady (9 984 670 km²[1]), jest ona drugim co do wielkości państwem świata (po Rosji) i największym na kontynencie (41% powierzchni). Wliczając jedynie tereny lądowe (9 093 507 km²) kraj zajmuje czwarte miejsce (wyprzedzają ją Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone. Incentive, objazd czy wycieczka turystyczna do Kanady?

READY 4 TRAVEL LLC, Radek Lewandowski - managing director
kom: +48 533 996 332  biuro@ready4travel.pl