Strona wycieczkidostanow.pl (wycieczki do stanów) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Grupy Turystyczne

Szanując budżet założony przez naszych Partnerów na wyjazd i jego długość, przygotowujemy produkt pozawalający pokazać maksymalną ilość atrakcji oferowanych przez trasę w czasie odpowiednim na ich zwiedzenie nie w pośpiechu, ale ze spokojem i zachwycenie się miejscami, kulturą, religią, otoczeniem przyrodniczym i ludzmi. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu grup indywidualnych, turystycznych. Od 2010 roku pod opieką naszych pilotów USA i Kanadę odwiedziło ponad 2000 osób w ponad 40 grupach. Co roku modyfikujemy trasę tak aby uwzględniała nowości i wykluczała punkty turystycznie wyeksploatowane, komercyjne o wątpliwej wartości poznawczej. Mówimy o tym śmiało i nie opowiadamy sloganów tak często spotykanych w katalogach. Jesteśmy wrażliwi na sprawy finansowe i odradzamy pomysły, które generują koszty, a nie mają wartości dla turysty.
Trasami dla grup indywidualnych i turystycznych zajmuje się w READY 4 TRACVEL nasz dział wsparcie Tour Operatorów:

mail: ops@ready4travel.pl
22 671 80 13 lub 22 671 12 34
 


NEW YORK od 295 USD

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego programu zwiedzania NYC od 295 USD za 5 dni /  4 noce. W cenie gwarantujemy transfery z lotniska do hotelu i na lotnisko, obsługę polskojęzycznego przewodnika w pakietach 2 x 3 godziny, pomoc w zakupie biletów na atrakcje takie jak EMPIRE STATE BULDING czy na spektal na Brodwayu, więcej informacji:
ops@ready4travel.pl
kom. 533 996 332

HAWAJE 14 dni - 900 USD

Całkowicie relaksujący wyjazd na największe z wysp atolu Hawaje, Oahu, Maui, Big Island, wulkany, piaszczyste plaże takie jak Waikiki i magiczne zatoki, spotkanie z kulturą Polinezji i gościnnością hawajczyków, okazja do zatańczeniaHula-hula, zjedzenia ryby Mahi-mahi, zagrania na Ukulele i zobaczenia muzeum Pearl Harbor.  Cena od 900 USD Więcej informacji:
ops@ready4travel.pl
kom. 533 996 332 

ŚLUB W STANACH

MOTOCYKLEM PO USA od 1100 USD

 

KANADA - od 700 USD

 

REJS STATKIEM od 2000 USD

WYCIECZKI DO USA

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Kraj fascynujący różnorodnością, od Nowego Yorku po Los Angeles, od wodospadu Niagara aż po Miami. Niesamowite krajobrazy, góry, parki narodowe i miasta od filmowego LA aż po stolicę Świata New York. 
Zadzwoń:
Radek Lewandowski  - managing director
kom: +48 533 996 332
lub napisz:
biuro@ready4travel.pl

WYCIECZKI DO KANADY

Kanada zajmuje większą część północnej Ameryki Północnej, sąsiadując ze Stanami Zjednoczonymi na południu i na północnym zachodzie (Alaska). Od zachodu oblewa ją Ocean Spokojny, od wschodu Ocean Atlantycki, a od północy Ocean Arktyczny[8]. Biorąc pod uwagę całe terytorium Kanady (9 984 670 km²[1]), jest ona drugim co do wielkości państwem świata (po Rosji) i największym na kontynencie (41% powierzchni). Wliczając jedynie tereny lądowe (9 093 507 km²) kraj zajmuje czwarte miejsce (wyprzedzają ją Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone. Incentive, objazd czy wycieczka turystyczna do Kanady?

READY 4 TRAVEL LLC, Radek Lewandowski - managing director
kom: +48 533 996 332  biuro@ready4travel.pl